Ultimele articole
Articole recomandate
RECENTE
CURIOSITY
NEWSLETTER
Fii mereu la curent cu cele mai importante podcast-uri, clipuri de tehnologie, știință și educație.
© All rights reserved.
GB.ro · noutăți & reduceri · livrare gratuită peste 500 lei
Vezi tot magazinul →

La noi ca la nimeni :)
Pai…in primul rand e greseala celor care au facut totemul. Probabil ca au observat, dar s-au ghidat dupa motto-ul tipic romanesc „Lasa ma, ca merge-asa!!!”. Dar nu pot sa cred ca n-a observat nimeni din administratia locala a comunei, sa ia masuri. Rusinica!
da’ noi de cand avem steagul asa? :-s
Eu cand spun ca Romania trebuie eutanasiata. :lol:
Haideti nu fiti rai. Tot raul e spre bine, e doar o greseala de tipar. Bine ca nu au scris „Bine a-ti venit!” Atunci cum mai era? :)))
Daca scriuau „bine a-ti venit” inseamna ca l-au scris niste manelisti.
Am si eu o intrebare: DE CE pe toate panourile astea noi cu numele localitatilor scrie „D-zeu sa va binecuvanteze” ???
* scriau. (my typo)
mda…insa cel care a facut poza a omis ceva…pe undeva in spate trebuie sa scrie firma producatoare…aceia trebuiau scosi in evidenta.Numai asa invata sa nu mai faca treaba de mantuiala !!! daca ei asa sunt in stare sa faca un panou care reprezinta un oras…ma rog o comuna sau ce este ,ma intreb cum isi realizeaza comenzile pt persoane particulare si firme micute…slabut…