eu am ajuns deja pe partie. Voi?
Ultimele articole
Articole recomandate
RECENTE
CURIOSITY
NEWSLETTER
Fii mereu la curent cu cele mai importante podcast-uri, clipuri de tehnologie, știință și educație.
© All rights reserved.
GB.ro · noutăți & reduceri · livrare gratuită peste 500 lei
Vezi tot magazinul →
unde george? pe ce partie? daca o sa am ,,timp,, adica bani, o sa ajung, macar o seara…cum este drumul?..cred ca este o super atmosfera acolo…iti doresc bafta si distractie placuta…salut!
Pe mine ma junghie un picior !
In weekend ajung mai repede in Austria decat la Pioiana Brasov ! :D
salut ,,romainia inedit,,….si eu as prefera partiile si viata din austria, cred ca tu esti avantajat si ai norocul ca esti aproape, eu daca as pleca acum, as fcae 15 ore numai sa ies din tara, asa ca nu ma aventurez, stau linistit si fac o excursie la vara in austria, decat la marea noastra urata si plina de manelisti sau muntele plin de fitze, mai bine in AUSTRIA, am ce vedea si plus de asta visez sa conduc pe autobhanurile lor…offf…romania asta…!
eram chiar in spatele tau in telecabina :) super zi pentru snowboarding!