Postări in care este prezent Romstal























#casabuhnici LIVE Update – Instalăm fațada ventilată. Link in comentarii.

Posted by George Buhnici on Wednesday, August 30, 2017

LIVE – Baia matrimonială din #casabuhnici cu Ovidiu TifuiLink în comentarii.

Posted by George Buhnici on Thursday, September 7, 2017

#casabuhnici LIVE Update din grota!Link in comentarii.

Posted by George Buhnici on Saturday, September 9, 2017

#casabuhnici LIVE Ciocane în pereți!Link în comentarii cu întrebări și răspunsuri

Posted by George Buhnici on Tuesday, September 12, 2017

#casabuhnici LIVE – Înainte de furtună!Link in comentarii.

Posted by George Buhnici on Tuesday, September 19, 2017

#casabuhnici LIVE Update – Instalam încălzirea în pardoseală cu Ovidiu TifuiLink in comentarii

Posted by George Buhnici on Thursday, September 21, 2017

#casabuhnici LIVE – Înainte de furtună!Link in comentarii.

Posted by George Buhnici on Tuesday, September 19, 2017

Pentru #casabuhnici nu voi folosi aer condiționat ci panouri de răcire radiante.Articol complet pe blog despre cea mai bună soluție de răcire pe timp de vară.https://buhnici.ro/?p=19723

Posted by George Buhnici on Thursday, September 28, 2017

Am ales încălzire în pardoseală pentru toată casa. Bine, mai puțin în hol și în debara. Toate detaliile sunt pe blog:https://buhnici.ro/?p=19722Să fie cu folos! :)

Posted by George Buhnici on Thursday, September 28, 2017

#casabuhnici LIVE din camera tehnică!Link in comentarii

Posted by George Buhnici on Saturday, October 7, 2017

LIVE – Cum facem apă caldă, căldură și frig în #casabuhniciLink in comentarii.

Posted by George Buhnici on Tuesday, October 17, 2017

#casabuhnici LIVE – Montăm panourile fotovoltaiceLink in comentarii

Posted by George Buhnici on Saturday, October 21, 2017

LIVE #casabuhnici – Despre curent gratisLink in comentarii

Posted by George Buhnici on Tuesday, November 21, 2017

Ce este și ce face un filtru de apă potabilă?

Apă de la robinet sau de la magazin? Tu ce bei?https://buhnici.ro/?p=20384

Posted by George Buhnici on Wednesday, December 13, 2017

Ce este un recuperator de căldură?

Acestea sunt recuperatoare de căldură.Îți explic ce sunt și ce fac, pe blog: https://buhnici.ro/?p=20408

Posted by George Buhnici on Saturday, December 16, 2017

Ce este și cum funcționează hidroforul electronic

Ce este hidroforul electronic?Pe scurt, este soluția tehnică pentru a nu mai avea probleme cu presiunea atunci când faci duș și cineva golește rezervorul de la WC. https://buhnici.ro/?p=20436

Posted by George Buhnici on Thursday, December 21, 2017

Ce avantaje și dezavantaje au centralele cu peleți

Există și alternative ecologice la încălzirea pe gaz, astăzi discutăm despre centrale cu pelețiPe blog: https://buhnici.ro/?p=20451

Posted by George Buhnici on Thursday, December 28, 2017

#casabuhnici – Priza de încărcare auto

Aceasta este una dintre prizele auto cele mai accesibile și bune. Și da, am făcut testul cu o Tesla.Vă spun de ce, pe blog: https://buhnici.ro/?p=20548

Posted by George Buhnici on Thursday, January 25, 2018